این وب سایت به دلیل عدم تمدید حساب کاربری مسدود شده است.

ساخت سایت با سایت ساز سی می پلاس

طرح انحصاری چیست؟

طرحی که بنا به درخواست مشتری خاصی منحصراً تحت مالکیت وی قرار می گیرد و از فروشگاه سایت حذف خواهد شد البته در صورتی که تا آن زمان به فروش نرسیده باشد؛ به تب قیمت آن نسبت به حالت عادی افزونتر خواهد بود.(1.5 برابر) منتها این مقدار اندک افزایش قیمت ،سود به سزایی پس از فروش بیشتر نسبت به سایر رقبا برای شما خواهد داشت.

لازم به ذکر است تمامی فایل ها در حالت عادی فروش آزاد دارند(باقیمت های موجود در فروشگاه)

و تعداد فروش محدودی نخواهند داشت.

و پس از در خواست توسط مشتری مبتنی به انحصاری شدن طرح خاصی با 1.5 برابر شده قیمت فروش آن طرح، نام فروش انحصاری به آن محصول خاص برچسب می خورد و سپس از فروشگاه سایت حذف خواهد شد.


دلیل اولویت خرید طرح انحصاری چیست؟

 با منحصرنمودن یک طرح به نام تجاری خود تولید کننده این شانس را دارد که فقط نام تجاری او معرف حضور تابلو فرش هایی با طرح مذکور باشد.

خاص بودن در میدان رقابتی موجود در بازار امتیاز ویژه ای برای فروش بهترمحصول محسوب می شود.

 

 

نحوه ی سفارش و دریافت فایل شخصی چگونه است؟

پس از انتخاب عکس موردنظر خود سایز تقریبی دلخواه خود را که میخواهید تابلوفرشتان در آن ابعاد بافته شود اعلام می نمایید در صورت هماهنگی اندازه های عکستان با سایز دلخواه ،عکس را به آدرس ایمیلtarhenoyenegar@gmail.com ارسال می نمایید پس از مشاهده عکس شما زمان تقریبی طراحی تخمین زده می شود و قیمت پیشنهادی طرح به شما اعلام می شود؛ در صورت داشتن هر گونه سلیقه دلخواه اعم از انتخاب بکگراند تصویر و یا پیشنهاد رنگ خاصی در اجزای طرح و یا نوشتن اسم شما در هر قسمت طرح و همچنین در خواست نقاشی دیجیتال روی عکس های پرتره و مدلینگ و عروس پیش از طراحی فرش می توانید آنها رادرخواست نمایید.

همچنین خدمات طراحی اسم و اضافه نمودن تاریخ تولد و نام تجاری و لوگو نیز در صورت درخواست مشتری به طرح مذکور اضافه می گردد.


پس از خرید یک فایل از طرح نوی نگار چه چیزی برای مشتری قابل دریافت است؟

فایل عکس طراحی شده ی مد نظر مشتری تحت فرمت gifفرستاده می شود و طرح نوی نگار ارائه دهنده ی نقشه و یا کارت لیست رنگ به مشتری نمی باشد.تولید کننده خود می تواند در نرم افزار های طراحی فرش خروجی نقشه و کارت لیست رنگ را از فایل مذکور داشته باشد.